webdesign

Potřebujete nové originální a moderní webové stránky?
    Pro nás je to hračka, máme zkušenosti i fantazii.
      Za minimální cenu Vás mile překvapíme.WebDesign - Tvorba www stránek

Webdesign je téměř v polovině případů rozhodujícím kritériem pro Vaše návštěvníky a zákazníky. Jim pomůže najít to, co hledají a Vám vydělat peníze.

Kreativita, originalita, zkušenosti

 Ke každému webu přistupujeme kreativně a usilujeme o maximální funkčnost, intuitivní ovladatelnost, kvalitu a samozřejmě originalitu.
 Přesvěčte se, jak je to s námi jednoduché. Řekněte nám Vaše představy, pošlete podklady a už za 7 dní můžete mít Váš nový web zcela bez starostí.


  Vyberte si z naší akční nabídky:
objednat »   objednat »  

Výhody

aneb v čem se lišíme od konkurence.
 Abyste z Vašeho nového webu měli ještě větší radost, snažíme se minimalizovat ceny, co jen to jde.
 Pracujeme profesionálně a rychle, ale se smyslem pro detail a individuálním přístupem.
 Nezatěžujeme Vás zbytečnostmi, zařídíme sami všechny náležitosti jako registraci domény, hosting     apod.

Balíčky služeb

 Mini
Základní internetová prezentace Vaší firmy (fotka, logo, kontaktní údaje ...), rozsah 1 stránka. WebDesign, programování, registrace domény III. řádu (zdarma), registrace do vyhledávačů.
Cena: 750
objednat  »

 Standard
Kompletní web se vším všudy, rychle a bez starostí (originální grafický design, programování, registrace domény III. řádu (zdarma) - za doménu .cz příplatek ca 300 Kč, registrace do vyhledávačů). Maximální rozsah do 5 stránek (1 hlavní + 4 vedlejší). Další stránky za příplatek.
Cena: 1.950 Kč.

objednat  »

 Plus
Rozsáhlejší web na míru, zcela přizpůsobený Vašim požadavkům.
Cena: je řešena po inividuální kalkulaci

objednat  »

 Redesign
Nové řešení pro Vaše stávající stránky. Vylepšení zejména po grafické stránce + optimalizace pro vyhledávače (SEO).
Cena: po dohodě podle rozsahu.

objednat  »


Reference

Určitě Vás ještě zajímá, jak vypadají některé stránky, které jsme vytvořili v poslední době. Posuďte sami, jestli se Vám líbí. Pokud ano, nebrání Vám už nic, abyste nás kontaktovali a domluvili se na Vašem webu. Objednávku až do odsouhlasení kalkulace chápeme jako nezávaznou.


www.shaggyshot.wz.cz
Shaggy Shot, CZ

Důkladný Redesign Shaggy Shot, CZ, webových stránek úspěšné chovné stanice britských koček. - Originální stylová grafika, kvalitní fotogalerie, možnost snadného vkládání aktualit, kontaktní formulář a další.
(Březen 2008)
»»
www.provacb.cz
PROVA s.r.o

Webové stránky pro Prova, spol. s r.o. - Propracované a netradičně členěné webové stránky na míru pro českobudějovickou společnost zabývající se servisem, montáží a rekonstrukcemi. Firemní logo, fotogalerie, kontaktní formulář a další.
(Říjen 2007)
»»www.reality-zamecnictvi.wz.cz
REALITY - ZÁMEČNICTVÍ

Webové stránky pro Reality - Zámečnictví - Řešení elegantně spojující poměrně širokou a nesourodou náplň podnikání firmy: obchod s realitami, zámečnictví, exekuce a prodej dekorativních předmětů. Jednoduchý barevně vyvážený design, ze kterého nespustíte oko.
(Říjen 2007)
»»www.centralcb.cz
PENZION CENTRAL CB

Webové stránky pro Penzion Central CB - Moderní a přehledný web pro penzion Central CB - ubytování v centru města České Budějovice pro 1-6 osob. Fotogalerie, rezervační formulář, malá animace a další. Vše ve třech jazykových verzích.
(Červenec 2007)
»»www.metropol-quartett.cz
METROPOL QUARTETT

Webové stránky pro Metropol Quartett - Stylový web pro úspěšný pražský smyčcový komorní soubor Metropol Quartett založený v roce 1994. Ukázky mp3 k poslechu, fotogalerie, několik jazykových verzí. »»Ilustrační foto
NOVOHRADKY.INFO

Celkový redesign turistického informačního webu Novohradky.info. Stránek o neprávem opomíjené jihočeské oblasti Novohradských hor. Užitečný průvodce pro turisty a cestovatele. Rozsáhlé změny ve struktuře, designu, optimalizace a další. »»

Ilustrační foto
MARTIN MINAŘÍK

Oficiální webová prezentace předního českého horolezce Martina Minaříka.
Svěží moderní design, přehledná navigace, čtivý a rozsáhlý obsah, množství skvělých fotografií. Neustále rozšiřováno. Dvě rozdílné jazykové verze. »»Ilustrační foto
CZ LHOTSE 2006

Oficiální stránky české horolezecké expedice Lhotse 2006
na himajájskou osmitisícovku Lhotse (8.516 m), čtvrtou nejvyšší horu světa.
Kompletní výroba stránek, grafika, programování, pravidelná aktualizace. Česká a anglická verze. Spolupráce s archivem České Národní Knihovny »»Ilustrační foto
NOVOHRADSKÉ HORY

Kompletní výroba, údržba, obsahové rozšiřování, aktualizace a provoz stránek www.novohradky.info - Vše o Novohradských horách. (Nejen) turistický informační server o nádherném ale tak trochu opomíjeném pohoří na jihu Čech. Obsahově opravdu rozsáhlý web: množství informací o ubytování, přírodě, výletech ... V plánu máme důkladnou modernizaci stránek. »»