novinky

Jste zvědaví, co je nového na Orwebu?


pozvánka ECCB

25.7. 2008

Pozvánka pro ECCB
Grafické zpracování pozvánky na "Seminář pro jihočeské a hornorakouské zástupce měst a obcí" pro Energy Centre České Budějovice. Dvojjazyčná barevná verze.
soubor pdf »» [773 kB]diplomka, Presahy: Abeceda jako land art

17.6. 2008

Diplomka - Přesahy: Abeceda jako land art
Součástí praktické části mé diplomové práce byl i katalog s fotodokumentací jednotlivých artefaktů. Každému grafému abecedy je věnována jedna stránka.
Katalog - příloha k praktické části »» [galerie]diplomka, Presahy: Abeceda jako land art

4.6. 2008

Diplomka - Přesahy: Abeceda jako land art
Úspěšně jsem dokončil a obhájil Diplomovou práci na téma "Přesahy: Abeceda jako land art". Děkuji tímto vedoucímu DP Mgr. Štěpánu Málkovi, ak. soch. a oponentovi PhDr. Jiřímu Valochovi, kurátoru Národní Galerie.
Diplomka - teoretická část »» [*pdf 2,42 MB]redesign Shaggy Shot, CZ

8.3. 2008

Redesign Shaggy Shot, CZ
Důkladný Redesign Shaggy Shot, CZ, webových stránek úspěšné chovné stanice britských koček. - Originální stylová grafika, kvalitní fotogalerie, možnost snadného vkládání aktualit, kontaktní formulář a další. »»web pro Prova s.r.o

18.10. 2007

Web pro Prova, spol. s r.o.
Propracované a netradičně členěné webové stránky na míru pro českobudějovickou společnost zabývající se servisem, montáží a rekonstrukcemi. Firemní logo, fotogalerie, kontaktní formulář a další. »»web pro Reality - Zámečnictví

12.10. 2007

Web pro Reality - Zámečnictví
Řešení elegantně spojující poměrně širokou a nesourodou náplň podnikání firmy: obchod s realitami, zámečnictví, exekuce a prodej dekorativních předmětů. Jednoduchý barevně vyvážený design, ze kterého nespustíte oko »»web pro penzion Central CB

10.8. 2007

Web pro Central CB
Moderní a přehledný web pro penzion Central CB - ubytování v centru města České Budějovice pro 1-6 osob. Fotogalerie, rezervační formulář, malá animace a další. Vše ve třech jazykových verzích. »»dřevořez, barevný soutisk, detail

11.7. 2007

Nové přírůstky do Grafiky
Přidáno bylo pár nových grafických listů vytvořených v letošním roce technikami dřevořezu, čárového leptu, akvatinty, rezerváže, vernis mous a jejich kombinacemi. »»
návrh loga pro MS 2010

25.5. 2007

Návrhy loga pro MS v rýžování zlata 2010
Několik kreativních návrhů logotypu pro mistrovství světa v rýžování zlata, které se koná v roce 2010 ve Zlatých Horách na Jesenicku. »»
Web pro Metropol Quartett

18.5. 2007

Webové stránky pro Metropol Quartett
Stylový web pro úspěšný pražský smyčcový komorní soubor Metropol Quartett založený v roce 1994. Ukázky mp3 k poslechu, fotogalerie, několik jazykových verzí. »»
(c) Vodňanský Forest s.r.o.

25.2. 2007

Logo pro Vodňanský Forest s.r.o.
Návrh a realizace logotypu pro Vodňanský Forest s.r.o., osobitá, vkusná a snadno zapamatovatelná firemní identita společnosti zabývající se prodejem a zpracováním dřeva. »»
Lepty - Novohradské hory

18.2. 2007

Novohradské hory: Tenkrát a dnes - Série originálních čárových leptů (zinkový plech) na téma historie obcí v Novohradských horách, z nichž mnohé dnes zcela zanikly. Prolínání současných a starých pohledů na tatáž místa. Tištěno ručně v nízkém nákladu. »»Ilustrační foto

29.1. 2007

Redesign stránek Novohradky.info. Po několika měsících úspěšně dokončen kompletní redesign webových stránek Novohradky.info - turistického informačního serveru o Novohradských horách. »»
Ilustrační foto

23.7. 2006

Vytvořena stránka Malby. Nově přidáno několik nových obrazů. Pokud vás zajímá technika, vytvořeny byly všechny "vaječným remakolem", místy s příměsí tempery. Přidaný vaječný žloutek dodává barvám zajímavý přirozený lesk. Jinak samotný remakol je tónovací přípravek pro malíře pokojů. »»Ilustrační foto

25.7. 2006

Vytvořena stránka Grafika, zatím pouze klasická užitá, počítačová snad přibude. »»

Ilustrační foto

25.7. 2006

Úspěšně proběhla registrace domény www.orweb.xf.cz.
ORWEB, 100% oranžovej web zahájil zkušební provoz. Obsah webu postupně doplňován. Můžete se těšit na kresby, malby, landart, grafiku, webdesign... »»